Nowa funkcjonalność w witrynie MacLawye®

Uruchomiliśmy nową fukcjonalność witryny; jest to specjalna dedykowana na smartfony przeglądarka Adwokackiego Magazynu Publicystycznego MacLawye®. Oczywiście można z niej także korzystać na komputerach stacjonarnych i tabletach. Pytanie zatem czemu to ma służyć i jak działa ?

Analiza oglądalności portalu wskazuje, że już ponad 60% użytkowników przegląda portal ze smartfonów i tabletów. Jednocześnie właśnie korzystający z tych urządzeń mają największy wskaźnik porzuceń  przeglądanej strony. Opinie jakie do nas docierają potwierdzają, że dosyć bogata grafika strony oraz nieznajomość otwierania menu strony na smartfonach jest dla  odwiedzających nasze strony najbardziej kłopotliwa.

Stworzyliśmy zatem specjalną stronę a w zasadzie powłokę magazynu MacLawye® i LOBBING™ która w istocie jest skróconym menu prowadzącym do polecanych działów tematycznych i wpisów. W każdej chwili przeglądając stronę w smartfonie można przejść do widoku klasycznego i – nadal na smartfonie – przeglądać witrynę. Zresztą,…. oceńcie to sami. Naszym zdaniem nowa funkcja prezentuje się zadowalająco, grafika jest czytelna a na smartfonie się nie sypie. Wielu z naszych sympatyków sugeruje aby ograniczyć na MacLawye®’ze grafikę. Nie zrobimy tego. Nie jesteśmy portalem informacyjnym. Zawsze wyprzedzi nas onet.pl albo wp.pl (my możemy wyprzedzić co najwyżej portal informacyjny adwokatura.pl). Chcemy być magazynem ilustrowanym, lekkim w formie ale mocnym w poglądach. Chcemy tak prowadzić MacLawye®’a aby buszowanie po witrynie było dla Państwa przyjemnością – jak czytanie Przekroju w Święta.

Wybierz

http://adwokatmajewski.pl

i zapamiętaj tę łatwąm domenę

Albo kliknij (na smartfonie tapnij) niżej w MacLawye®a na iPhonie aby zobaczyć witrynę w dedykowanej na smartfony formule. A potem skomentuj na fb albo mailem na priv.


Wpisy oznaczone jako red. są wpisami redakcyjnymi.